Provozuji soukromou notářskou praxi. Ke své činnosti mám pronajatou kancelář v budově ve středu města. V budově je více různých kanceláří, které nabízejí své služby. Veškerý běžný úklid dělají pracovnice v rámci pronájmu. Nicméně koberec v mé kanceláři už projevoval známky silného znečištění a bylo nutné ho vyčistit. Tato služba je nad rámec běžného úklidu. A proto jsem byla nucena sama si zajistit úklidovou firmu, která mi koberec vyčistí. Na internetu jsem si vybrala firmu koberce čištění. Má dobré recenze a nabízí novou kotoučovou metodou čištění, o které jsem slyšela samá pozitiva a mluví se o ní všude v superlativech. Oslovila jsem tedy firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., požádala je o cenovou nabídku  a volné termíny. Pohotově zareagovali, domluvili jsme si termín, který mi vyhovoval.

tipy jak vyčistit koberecjak vyčistit koberecčím vyčistit koberec

Zaměstnanci firmy…

Zaměstnanci firmy dojeli v přesně dohodnutý čas a ihned se pustili bez nějakého zdržování do práce. Nanesli na celou plochu koberce aplikovanou značkovou chemii, kterou pomocí rotačních kartáčů velkého stroje zapracovávali do koberce tak dlouho, dokud se neodstranily veškeré zašlapané nečistoty. Takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu nakonec odsáli pryč.

Koberec byl díky jejich práci dokonale čistý, zářil jako nový, v kanceláří to pěkně vonělo a vypadalo to nádherně. Tato metoda je skutečně účinná. Protože jak mi zaměstnanci vysvětlili, tak se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Zlikviduje tak  i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, kteří by se zde mohli vyskytovat. Navíc dochází k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

jak odstranit skvrny na kobercipéče o světlý koberecúdržba koberce

Tato metoda…koberce čištění

Tato metoda sice nepatří mezi zrovna ty nejlevnější, ale je to namáhavá fyzická práce a kvalitní čistící prostředky taky nejsou zadarmo a něco stojí. Při čištění extrakční metodou,  která není tak kvalitní, ale kterou nabízí spousta firem, nepůsobí  chemie v hluboké struktuře koberce. Zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování, a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i tvar bývá dost nehezký.

Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená, pracovníci této úklidové firmy jsou profesionálové, navíc milí a vstřícní. Velice nerada pracuji s nepříjemnými lidmi, ať už jsou výsledky práce sebevíce dobré. Firmu můžu všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, nebo i například mytí oken, mytí podlah, odstraňování plísní a graffiti, jedině doporučit. Je to velká firma se silným zázemím, která je vybavená nejmodernějšími stroji a kvalitní chemií. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky, určitě zde najdete odpovědi na všechny vaše otázky.

levné čištění kobercůnejlevnější čištění kobercůsnadné čištění koberců