Hodně lidí se mylně domnívá, že s podlahami není prakticky žádná práce, že se stačí pouze vytřít. Jenže není to pravda. A je potřeba o ně neustále pečovat, pokud chcete, aby co nejdéle vypadaly jako nové. A u míst, kde je velká frekventovanost lidí, tak toto pravidlo planí minimálně trojnásobně. A k tomu je potřeba dodržovat určitá pravidla. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání. Takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli. A proto jsme rádi, že se na nás lidí čím dál více obracejí s čištěním podlah. Nejde samozřejmě jen o zisk, ale také o to, že si lidé poté ty podlahy zbytečně neničí. Je totiž smutné se dívat, jak si někdo pořídí opravdu krásnou a drahou podlahu a do tří let si ji zničí špatným a nevhodným čištěním.

Naposledy…

Naposledy jsme čistili podlahu ve velké lékárně. Nebyly už s jejich podlahou spokojeni a zároveň neměli dostatečné prostředky na to, aby podlahu skutečně vyčistili. A tak se obrátila na nás. V tomto případě je kvalitní chemie pro čištění klíčová, žádné levné nekvalitní prostředky nemohou podlahu kvalitně a šetrně vyčistit. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro…

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete Po čištění linolea je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale máte i jistotu, že budete mít neklouzavou půdu pod nohama. Naše služby realizujeme nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.