U nás ve firmě se konala vernisáž, a řekněme, že letos to dopadlo ještě hůř než obvykle. Ne, že by to byla nuda, ale bohužel žádný rok se to neobejde bez pohrom na zemi. Už roky si říkáme, proč je v té místnosti koberec a ne podlaha. Ale tak nějak jsme do toho většina z nás neměla co kecat, respektive jsme toto nemohli ovlivnit. A pro naše uklízečky už to bylo opravdu moc. Pokaždé se o to snažily postarat, ale špína se usazovala čím dál víc. Koberce už byly starší, takže se ta špína nahromadila, a teď už toho bylo opravdu moc. Ale ta místnost takto nemohla zůstat. Takže jsme si řekli, že si na to necháme najmout nějakou úklidovou firmu. Jenže neměli jsme se žádnou zkušenosti, což bylo tak trochu mínus. Takže jsme hledali na internetu někoho, kdo by měl dobré reference. A na diskusních fórech všichni vychvalovali úklidovou firmu čištění čalounění.

jaké čistící prostředky fungujípravidelné čištění kobercůvelmi znečištěný koberec

Tak jsme si je na tu práci najali…

Tak jsme si je na tu práci najali a jsme maximálně spokojení, protože nejenom že koberce perfektně vyčistili, ale vydrželi nám čisté až do teď. Kromě strojové kotoučové metody čištění také použili speciální chemikálie, po nichž nově vzniklá špína jde velmi snadno vyčistit a koberce je proto velmi snadné udržovat. Prvně jsme si při jejich výběru nebyli jisti cenou, protože byly dražší než většina úklidových firem. Ale ta investice se rozhodně vyplatila, když vidíme, jak dlouho koberce vydržely čisté. Na internetu je opravdu nevychvalovali pro nic za nic. Pro jejich kvalitní práci bychom tak chtěli všem tuto firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučit. Protože z hlediska poměru cena výkon je to opravdu vynikající firma.

nečistoty zašlapané do kobercejak vyčistit namáhaný koberecobnova koberce

Zaměstnanci této firmy…čištění čalounění

Zaměstnanci této firmy jsou navíc moc milí a ochotní. Což je také něco, co je potřeba vyzdvihnout, protože mám pocit, že dnes jsou lidi čím dál tím víc nepříjemní. Ale tady jsou opravdu moc vstřícní, je s nimi vynikající domluva, ve všem se vám snaží podřídit, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Nevadí jim ani práce ve večerních hodinách nebo o víkendu. Na jejich zaměstnance je opravdu spolehnutí. Nerad pracuji s nepříjemnými lidmi, kteří často přesouvají termíny nebo něco podobného. Ale to se vám u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. určitě nestane. Všichni kolegové byli rovně spokojení.

A skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch.

údržba kobercelevné čištění kobercůnejlevnější čištění koberců