Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké. Protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času. A stejně to bude k ničemu. A věřte mi, mluvím z vlastní zkušenosti, protože my měli přesně tento problém. Nevěděli jsme, jak si poradit s čištěním naší podlahy. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí.  My jsme potřebovali vyčistit podlahu v našem středisku volného času. A jak jsem již zmínila, nedokázali jsme se o to sami postarat, tak jsme hledali pomoc jinde. A od té doby, co u nás byli, se na ně obracíme pravidelně a já je začala využívat i pro svou vlastní domácnost. A nejen jejich čištění je perfektní, ale i jejich voskování.

Opravdu…

Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například. Na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umýva. Protože se na ní nečistoty již tolik neusazují.

 

Protože…

Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě jsou vždy velmi opatrní a mě zkrátka nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete čištění podlah. Navíc nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže se na ně neváhejte obrátit, ať už potřebujete cokoli. My jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.