S kamarádem jsme si chtěli otevřít café bar a konečně se nám podařilo sehnat hezký prostor. Ale pak bylo potřeba dát ho pořádně od kupy. A po malování jsme se rozhodli udělat něco s podlahami. Bylo totiž vidět, že už mají něco za sebou. Ale zase jsme nechtěli kupovat nové, protože na to jsme neměli momentálně finance. A tak jsme se rozhodli, že je pořádně vyčistíme. Respektive že na to musíme najít nějakou firmu, která by to vyčisitila. Ale ani s tím jsme neměli moc zkušeností, tak jsme se ptali po známých, ale ani ti nic nevěděli, tak jsme byli dokázaní na internet. Takže jsme si jeden večer pustili film, vzali si počítače a začali hledat. A shodli jsme se, že se nám nejvíce libí úklidová firma A SERVIS.  Byla sice dražší, než většina úklidových firem, o nichž jsem se dočetl, ale zase všude na ně psali samou chválu. Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu a dalších záležitostech.

Už…

Už jen tímto na mě udělali dobrý dojem, protože domluva s nimi byla opravdu skvělá. Paní na centrále nám vše ochotně vysvětlila.  Zaměstnanci přišli a vše důkladně vyčistili. Po pracovnících zůstala krásně lesklá a čistá podlaha. Vypadala jako nová, ještě lépe, než jsem si představoval. Nevěřili jsme v takový výsledek, protože ta podlaha předtím vypadala opravdu hrozně. Pro lepší údržbu mi nabídli i pravidelné čištění, což jsem nemohl po takovém výsledku odmítnout. Dále podlahu i zakonzervovali voskem, aby se lépe udržovala a dosáhla i protiskluzového efektu, což se hodí, když nesete drinky a máte větší jistotu, že neskončí na podlaze. Odvedli zkrátka vynikající práci a musím vyzdvihnout jejich skvěle odvedenou práci i profesionální přístup. Myslím si, že lepší firmu jsem si na internetu najít nemohl. Protože najít někoho spolehlivého, kdo má i příjemné vystupování je opravdu štěstí.

I…

I cena byla podle mě přijatelná vzhledem ke kvalitě, kterou nabízejí, takže za mě mohu tuto firmu jedině doporučit. Takže pokud potřebujete vyčistit podlahu, doporučuji tuto firmu. Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, které určitě taky vyzkoušíme, protože mytí výloh také vyžaduje odbornější ruku. Dále nabízí i betonové podlahy mytí a podobně, takže je vidět, žehto firma má opravdu široké pole působnosti, tudíž se ve svém oboru opravdu vyznají. Je dobré vědět, že všechny tyto služby máte pod jednou střechou, protože aspoň pak nemusíte hledat někoho jiného. Protože tady máte jistotu, že to dobře dopadne, a že budete spokojení. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.