Chystali jsme se na celé vánoční svátky na hory. S přáteli jsme si tam pronajali celou chatu. Chata byla odříznuta od civilizace a tak bylo nutné dovést si veškeré potraviny.V předsíni jsem měla nachystané dvě skládací přepravky, do kterých jsem postupně nosila potraviny. Ve spíži jsem si nabrala plnou náruč jídla a přenášela to přes kuchyň do předsíně. Bohužel se mi vysmekla sklenice medu, upadla na zem a sklenice se rozbila a med se vylil na koberec. Koberec jsem vyčistila, jak nejlépe to šlo, a odjeli jsme na hory. Po návratu jsem zjistila, že na koberci zůstal výrazný flek. Několikrát jsem celý koberec kartáčovala, ale koberec vypadal čím dál tím hůř. Rozhodla jsem se povolat někoho zkušenějšího, tedy profesionální službu. Známá mi doporučila firmu čištění čalounění Brno, tak jsem si o ní na internetu přečetla pár informací.

Byla…

Byla sice o něco dražší než ostatní firmy, ale měla dobré recenze, všichni opravdu vychvalovali její  čištění kotoučovou metodu. Která spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Tak i já si objednala čištění u této firmy a s napětím očekávala výsledek. Zaměstnanci firmy jsou profesionálové, dostavili se přesně v dohodnutý čas, bez jakýkoliv průtahů začali okamžitě pracovat. Pomocí rotačních kartáčů dlouho zapracovávali kosmetiku do koberce, pak koberec důkladně vysávali. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější. Ale přináší opravdu vynikající výsledky, koberec vypadal jako nový, celý byt krásně voněl. Od vyčištění se mi koberec i snadněji udržuje. Účinnost a kvalita jejich technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho. Dokud neodstraní veškeré i několikaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Kromě…

Kromě všech nečistot bezpečně odstraní i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Při vysávání koberce navíc dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť používaný výkonný vysavač celou strukturu koberců nádherně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled koberce. Tato metoda je vhodná pro všechny druhy koberců, neboť měkké štětiny zaručují nepoškození vláken koberce. Toutou cestou bych chtěla poděkovat za vynikající práci a všem čištění koberců mohu vřele doporučit, protože budete určitě spokojeni. A nabízejí i spoustu dalších úklidových služeb, ke kterým patří i čištění podlah, mytí oken a výloh a všech možných skelných ploch, a také čištění fasád, což zahrnuje čištění plísní a odstraňování graffiti. Já sama určitě jejich služeb ještě využiji.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.