Jsem vedoucí prodejny parfumerie  ve větším městě. V předešlém zimním období a následně  jarním bylo hodně mokré a blátivé počasí a zákazníci koberec v naší prodejně značně zašlapali. Běžnou údržba byla zcela nedostačující. O této skutečnosti jsem informovala vedení řetězce. Byl mi přiznán značný finanční obnos, který jsem mohla investovat do vyčištění koberce. Naštěstí i vedení si uvědomuje, že nevábný koberec v naší prodejně není nejlepší reklama. Drahé parfémy versus špína. S elánem jsem usedla k počítači a začala vyhledávat firmu, u které objednám vyčištění koberce v naší prodejně. Zaujala mě firma koberce tepování Praha , jelikož nabízí čištění novou kotoučovou metodou. Nechtěla jsem objednat nejlevnější službu, abych se nemusela popřípadě zodpovídat ze špatně vykonanou práci. Podobnou situaci jsem již zažila, i když u jiného zaměstnavatele.

Levné…

Levné firmy totiž většinou nanesou čistící saponát na povrch koberce a po chvíli jej vysají a je hotovo. Chemie tak nepůsobí v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nevzhledné fleky a také nevábný tvar. Ale nabízela jinou metodu čištění koberců. Tato firma se čištěním koberců zabývá několik let, vyvinuli a přetvořili svoji vlastní zdokonalenou metodu kotoučového čištění. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně ničí a zahubí i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Při konečném vysávání koberce navíc dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť používaný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled koberce. Na můj email reagovali okamžitě, požádala jsem o cenovou nabídku. S cenou jsem se vešla do určeného limitu, tak jsme se  dohodli na termínu do týdne. Zaměstnanci firmy dojeli přesně v dohodnutý čas, prohlédli si objednaný prostor k čištění a pustili se do práce.

Nanesli…

Nanesli chemii na celou plochu koberce,tu nechali nějakou dobu působit pro správný efekt čištění a pak začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem, dlouho, dokud koberec nebyl čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Přesně tak jak inzerovali. Koberec vypadal dobře, nelituji investovaných peněz. Zaměstnanci této úklidové firmy byli příjemní a vstřícní, nerada pracuji s nepříjemnými lidmi. Firmu A SERVIS můžu všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit.  Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Přijmou i zakázku z menšího města.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.