Jelikož miluji vše co se blýská a veškeré oděvní doplňky, zařídila jsem si obchod s bižuterií a vlasovými příčešky. Práce je mým koníčkem, sledují módní trendy a snažím se, aby můj obchod vypadal reprezentativně. Jednoho dne, když slunce přes výlohu osvítilo celý prostor prodejny, jsem si všimla, že koberec není nejčistší. Jsem žena činu, usedla jsem tedy ihned  k počítači a začala vyhledávat firmu. U které si objednám službu vyčištění koberce. Pročítáním webovek firem a recenzí jsem zjistila, že v čištění koberců jsou značné rozdíly. Většina firem nabízela levnější metodu, ale mě zaujaly recenze firmy sedačky tepování Brno. Která využívá svoji vylepšenou metodu kotoučového čištění koberců. Tato metoda funguje na principu, kdy se pomocí kotoučového šamponovacího rotačního stroje zapracovává chemie do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré zašlapané nečistoty.

Po…

Po uplynutí doby působení se koberec začne kartáčovat těžkým kotoučovým strojem. Na závěr se pak koberec vysaje vysokotlakým vysavačem do sucha a tak dochází jako bonus k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled čištěného koberce. Toto vše jsem se dočetla na jejich webovkách. Tato metoda mě velmi zajímala, a tak jsem se rozhoda ji vyzkoušet. Musím uznat, že výsledek čištění byl takový, jak uváděli na svých stránkách. Koberec vypadal jako nový, v celé prodejně to nádherně vonělo. Jak jsem se na vlastní kůži přesvědčila, tato metoda je skutečně účinná a navíc jejich chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškeré nečistoty a ničí mikroorganizmy a mikroby. Takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí. Tímto způsobem lze čistit všechny druhy koberců, neboť měkké štětiny zaručují nepoškození vláken koberce. Metoda kotoučového čištění sice nepatří mezi nejlevnější, ale je to fyzicky náročná práce za použití kvalitních čistících prostředků.

Při…

Při čištění levnější extrakční metodou, která není tak kvalitní, nepůsobí  chemie v hluboké struktuře koberce. Zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. Takže i když je levnější, nevyplatí se do ní investovat, protože váš koberec nebude takový, jak byste chtěli. Jsem ráda, že jsem se svěřila do rukou profesionálů a využila strojovou metodu čištění. Firma je velká a stabilní, nabízí celou řadu úklidových služeb, používá nejkvalitnější značkové úklidové čistící prostředky a přípravky a disponuje odborně zdatnými pracovníky. Své služby jako je čištění a voskování podlah, mytí oken, výloh, čištění čalounění, mytí fasád a odstraňování grafitů nabízejí po celé České republice, přijmou i zakázku  z  menšího města.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.