Toho, že jsou koberce nepraktické z hlediska údržby, jsem věděla. Ale protože jsem byla na ně od malička zvyklá, když jsem si začala zařizovat nový byt, tak jsem si je dala všude. A i do kuchyně. A to nebylo zrovna rozumné. Protože jsem jednou dělala palačinky a chystala jsme se vajíčko vyklopit do mísy s moukou, ale spadlo na zem, a při pádu se žloutek roztekl. A vznikla velká skvrna.  Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec mi to nešlo. A byl to fakt problém, protože to byl navíc světlý koberec, na kterém se jen tak něco neztratí. A hlavně to pak mohlo začít i zapáchat. Muselo se to vyčistit. Jenže jsem žádnou úklidovou firmu neznala. Takže jsem hledala na internetu někoho, kdo by měl dobré reference. čištění koberců Praha 10

nejlevnější čištění kobercůsnadné čištění kobercůrychlé čištění koberců

A nakonec jsem se rozhodla pro čištění koberců Praha 10…

A nakonec jsem se rozhodla pro čištění koberců Praha 10, protože měli na internetu jen samé kladné recenze. A musím říct, že mě nezklamali. Koberce vyčistili opravdu perfektně a po nějakém fleku nebyla ani památka. A co víc, koberec vypadal jako nový, ne jako vyčištěný. A veškerá místa, na kterých bylo předtím vidět, že byl koberec čištěný, zmizely. Struktura koberce byla na všech místech stejná. Cenově se sice pohybují výše než většina úklidových firem, na které jsme na internetu narazila. Ale zase u této mám záruku kvality, protože vím, že odvádějí skvělou práci. Navíc od nich koberec vydržel čistý opravdu dlouho.  Díky využití jejich služby je koberec v perfektním stavu, prostě jako kdybych si pořídila nový. Určitě si je najmu i v budoucnu, protože mi to ušetří spoustu času a vím, že odvedou skvělou práci.

dezinfekční čištění kobercůhloubkové čištění kobercůstrojové čištění koberců

Zaměstnanci…

Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou navíc velmi zdvořilí a ochotní, takže mě nenapadá nic, co bych jim mohli vytknout, protože jsme s nimi byla moc spokojená. Takže mi nezbývá nic jiného, než firmu všem doporučit. Jejich skvělou výhodou je i to, že nabízí celou řadu dalších úklidových služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

cena čištění kobercůkde nechat vyčistit kobereckvalitní čištění koberců