Pracuji v bance v okresním městě. Ve většině místností máme podlahy pokryty koberci. Koberce byly již značně zašlapané a to nejen v kancelářích, ale i v prostorách určených pro veřejnost. Koberce již nevypadaly reprezentativně a jednoho dne vedení rozhodlo, že necháme koberce vyčistit. A já byl pověřen tímto úkolem. Poněvadž jsem v našem městě osobně neznal nikoho, kdo tuto službu vykonává. Byl jsem nucen vyhledat na internetu firmu, která by byla ochotna splnit naše požadavky a dojet až k nám. Na internetu jsem vybral a oslovil jsem velkou prosperující firmu sedačky tepování Brno. Která nabízela své služby po celé České republice a měla skvělé recenze, jak na kvalitu provedené práce, tak na profesionální přístup zaměstnanců. Čištění koberců provádí strojovou kotoučovou metodou, která se jeví jako to nejlepší pro všechny koberce.

Zaslal…

Zaslal jsem firmě email, zareagovali obratem na moji poptávku, domluvili jsme se na termínu do týdne. V domluvený termín se k nám dostavili pracovníci firmy, prohlédli si prostory a pustili se do práce. Na koberce nanesli chemii, kterou pomocí těžkého kotoučového šamponovacího stroje vpravovali do koberce. Po jejím nanesení koberce důkladně rozkartáčovali. Aby se vše dostalo na povrch a na závěr se vše vysáli výkonným třímotorovým vysavačem se speciální štěrbinovou trubicí. Tato metoda je skutečně účinná a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, kterým se v koberci vždy velmi daří. Při čištění navíc došlo k nabytí původního objemu koberce, neboť onen vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní, vlákna profoukal a příjemně oživil celkový vzhled.

Cítím…

Cítím jako nutnost zmínit, že při čištění extrakční metodou, kterou spousta firem nabízí, je čištěn pouze povrch koberce, saponát nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, proto pro vás neudělá tu službu, kterou požadujete, navíc běžná chemie není zdaleka tak kvalitní. Zcela u této metody chybí pečlivé rozkartáčování při vysoušení a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nehezký tvar koberce. Tato metoda je sice levnější, ale na úkor kvality. Proto upřímně radím, vyhněte se tomuto obloukem. Volte kvalitu, kterou vám zaručí kotoučová strojová metoda. Jak jsem se sám přesvědčil, je to to nejlepší, po odchodu pracovníků koberce vypadali skvěle a od té doby se i snadněji udržují.Tato firma taky nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže pokud potřebujete i třeba čištění a voskování podlah nebo mytí oken, mytí fasád a výloh, určitě se na ně obraťte. Své služby nabízejí po celé České republice, přijmou i zakázku z menšího města.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.