Jsme strojírenská firma, která se rozléhá v prostorách obrovské haly. Tudíž to spolu nese vedle pozitiv, jakým je zejména možnost umístění více strojových linek, také jistá negativa. Abych vypíchnul dvě, tak jedním negativem je náročnost logistiky a druhým pak údržba. Musíme se však pochlubit, a možná touto naší zkušeností také někoho inspirovat, aby si ulehčil práci stejně jako my. Dovedete si zřejmě představit, jak prašno a co všechno si podlaha ve strojírenské hale musí vytrpět. Naše uklízečky si s tím nevěděli rady, respektive, vždy podlahu setřou, ale ta zašlá špína tam zůstávala. A na to my jsme právě vyzráli. Tedy ne přímo my, ale Umývání podlahy Havířov . Jedná se o českou, zkušenou firmu, která je na trhu prostě již matadorem. S A SERVISEM jsme si plácli, a oni nám jednou za čas přijedou podlahu důkladně vyčistit strojovým způsobem.


A SERVIS…

A SERVIS k úspěšnému strojovému čištění podlah používá kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Kotoučový stroj je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy – tedy od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy až po kameninové podlahy. Kotoučový stroj, který je moderní vychytávka doby, je prostě nepřekonatelný. Je velmi silný, al zároveň zůstává toto čištění šetrné. Z čehož plyne, že v žádném případě nemůže dojít k jakémukoliv poškození podlahy. Kotoučový stroj dokáže jednak zvládnout generální úklid, ale i odstranit několikaletou zašlapanou špínu. Je tudíž na náš problém vysoce zatěžované podlahy geniálním řešením. Ono se není čemu divit, je to rozložení síly tohoto stroje o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm. Celý zákrok vypadá následovně – podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čisticí chemie.


Jakmile…

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočí čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechají doschnout. My jsme si tentokrát ještě nechali aplikovat prevenci, kterou A SERVIS doporučuje, a která by na takto namáhané podlaze byla rozhodně výhodou. Jedná se o speciální impregnaci, která zafixuje stávající vyčištěný stav podlahy na několik let podle zátěže podlahy. Impregnace odpuzuje vodu i další nečistoty, které pak nepronikají do povrchu podlahy, a tudíž je neznečišťují do hloubky. Vše zůstává pouze na povrchu. Výhodou do budoucna je, že se dá vrstva kdykoliv doplnit, tedy obnovit nátěr. Ve chvíli, když přestává fungovat impregnace se nemusí tedy starý nátěr impregnace strhávat, protože stačí počkat. Jakmile se impregnace sama v provozu stráví, z podlahy se umyje, kvalitně vyčistí a jen nanese další vrstva.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.