Mám prodejnu, kde prodávám svatební dekorace a doplňky, vše pro nevěsty i pro svatební hosty. V naší prodejně najdete velký výběr všeho, co je nutné k organizaci svatby. Vzhled naší prodejny začal narušovat znečištěný koberec. Svým vzhledem nezapadal mezi to vše bílé, růžové, modré, zkrátka mezi to světlé a blýskavé. Proto bylo nutné sjednat nápravu. Nejdříve jsem zvažovala koupi nového koberce, ale celé se mi to zdálo nějak složité na organizaci. Tak jsem přešla na druhou variantu, nechat jej vyčistit. Začala jsem zjišťovat různé informace o čištění koberců. Hodně firem používá levnější variantu, tzv.extrakční metodu, která není tak kvalitní. Protože běžnou chemii nanesou pouze na povrch koberce. Navíc u ní zcela chybí pečlivé rozkartáčování při vysoušení, a proto po zaschnutí zůstává nevzhledný povrch koberce. Jsou zde často vidět slepená vlákna. čištění čalounění

kvalitní čištění kobercůrady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberec

Zaujala mě nabídka…

Zaujala mě nabídka firmy čištění čalounění, která nabízela svoji léty prověřenou a zdokonalenou metodu kotoučového čištění. Byla sice dražší, ale měla až moc dobré recenze na to, abych hledala dál. Tak jsem si řekla, že to zkusím. Dobrý dojem na mě udělali hned ze začátku, protože komunikace s nimi probíhala rychle a věcně. Domluvili jsme si termín do týdne, co jsem je kontaktovala, na mail mi poslali cenový návrh zakázky. Pozorovala jsem jejich pracovníka při práci, jak šamponoval a současně kartáčoval celou plochu koberce, těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem tak dlouho, dokud koberec nebyl čistý. Na závěr pustil vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsál pryč. Koberec vypadal jako nový, nevěřila jsem svým očím.

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Jejich čištění koberce a čištění čalounění…

Jejich čištění koberce patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců, protože se tato kosmetika vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot zaručeně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť při vysoušení koberce výkonný vysavač provzdušní jeho celou strukturu a příjemně tak oživí celkový vzhled. Tato firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci, tzv. nešpinavou úpravu, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistí dokonce i rolety, lamely a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy z prosklených ploch. Mají opravdu ty nejlepší dostupné možné technologie a kvalitní čisticí chemii, takže kvalita je zaručena. Svoje služby provádí po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

jak se zbavit skvrn na kobercipéče o světlý koberecjak umýt koberec