Dlouho jsem působila na škole jako zástupkyně ředitele. nicméně po několika letech došlo k tomu, že jsem se stala dokonce ředitelkou. Kromě všech povinností po řediteli předchozím jsem po něm získala i jeho ředitelnu. Nechtěla jsem v ní dělat nijak výrazné změny, nicméně ten koberec, který tam byl, ten byl opravdu příšerný. Ovšem nechtěla jsem drahocenný čas, který bych mohla věnovat organizaci školy, věnovat právě koupi nového koberce. tepování koberců Praha 9

Takže jsem se nakonec rozhodla, že koberec nechám vyčistit. Vlastně to pro mě bylo poměrně snadné rozhodnutí, protože už v minulosti jsme u nás na škole nechali čistit koberce v kabinetech u úklidové firmy tepování koberců Praha 9, která se nám velmi osvědčila. Takže to pro nás byla jasná volba. Kontakt na ně jsme měli schovaný ještě z minulé návštěvy. Protože už tehdy u nás odvedli skvělou práci a my jsme věděli, že navíc nabízí i mytí podlah, jejich voskování, mytí oken, odstraňování plísní, graffiti…

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Měli jsme nějaké tušení…

Měli jsme nějaké tušení, že bychom do budoucna mohli využít nějakou další z jejich služeb. Nicméně jsme netušili, že se opět na ně budeme obracet rovnou s čištěním koberců. Ale už jsme měli osvědčené a věděli jsme, že používají jen a pouze velice kvalitní chemii, že mají odborně proškolené zaměstnance a že jsou to zkrátka profesionálové. Celé to kouzlo, proč jsme se do nich tak zamilovali, je to, že používají kotoučovou strojovou metodu čištění, jejíž technologii za ta léta, co ji používají, sami vylepšili. K celému čištění používají šamponovací stroj, pomocí kterého do koberce zapracovávají aplikovanou značkovou chemii a celý koberec čistí tak dlouho, dokud potom není úplně dokonale čistý. Na závěr jej vždy potom vysají výkonným vysavačem se speciální štěrbinovou hubicí, která zajistí provzdušnění celého koberce. A tedy ten je potom krásně načechraný, žádné slepené vlasy koberce, nebo snad nedejbože skvrny!

jak se zbavit skvrn na kobercipéče o světlý koberecjak umýt koberec

Když už jsme věděli…tepování koberců Praha 9

Když už jsme věděli, co nás čeká, tak jsme rovnou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. kontaktovali na centrále, domluvili si termín čištění a do týdne jsme měli pracovníky u nás ve škole. Tentokrát ne v kabinetech, ale u mě v ředitelně. A ani tentokrát nezklamali. Byla jsem úplně stejně nadšená jako když u nás byli poprvé, po jejich odchodu byl koberec dokonale čistý. Dokonce i sekretářka si myslela, že jsem koberec nechala vyměnit. Nechtělo se jí ani věřit, že pouhé čištění by dokázalo koberci navrátit jeho původní vzhled a navíc v takovém rozsahu.

Tedy po další z těchto zkušeností s firmou bych ji chtěla všem doporučit. Sama už mám ověřené, že to, že dokonale vyčistí koberec, není jen náhoda, ale že je to prostě kvalitně odvedená práce. Protože jsem firmu kontaktovala dvakrát a pokaždé jsem byla velice spokojená. Jako bonus jsem zjistila, že kromě toho, co jsem už věděla, tak že nabízí i denní úklid domácností a kanceláří, což se mi hodí. Opět rovnou této skutečnosti využiji ve svůj prospěch. A všem tuto firmu ještě jednou doporučuji. Takových kvalitních firem je totiž u nás na trhu velmi málo.

čištění koberců s vysokým vlasemjak se zbavit roztočůhygiena domácnosti